mobil menu
ara  ara
< İşletmeniz için reklam teklifleri %20 indirimli. >
Gaziantep Perdeciler sokağı

Gaziantep Perdeciler sokağı

Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan Gaziantep, kültürel mirası, lezzetli mutfağı ve hareketli pazarlarıyla tanınır. Gaziantep'in popüler alışveriş noktalarından biri de Şahinbey semtinde bulunan "Perdeciler Sokağı" veya "Perdeci Sokağı"dır.

Perdeciler Sokağı, farklı tarz, malzeme ve fiyatlarda çok çeşitli perde modelleri, tül, panjur ve diğer pencere kaplamaları satan dükkanların sıralandığı dar bir sokak. Cadde, canlı ve renkli atmosferinin yanı sıra mağazaların sunduğu yüksek kaliteli ürünlerle de biliniyor.

Perdeciler Sokağı'ndaki popüler mağazalardan bazıları Aşkın Perde, Zeytin Perde ve Yılmaz Perde. Bu mağazalar, rekabetçi fiyatlarla çeşitli yüksek kaliteli ürünler sunar ve ayrıca müşterileri için özelleştirilmiş çözümler sunar.
plise perde ücreti ne kadar** Farklı tip pencereler için değişik montaj seçenekleri vardır. Plise perde fiyatı ne kadar? HEMEN öğrenin.

Perdeciler Sokağı'ndaki mağazaların yanı sıra Gaziantep Forum alışveriş merkezi, Gazimuhtarpaşa mahallesi, Güneykent mahallesi gibi Gaziantep'in diğer bölgelerinde yer alan ev dekorasyonu ve vitrin mağazaları da bulunmaktadır.

Genel olarak, Gaziantep'te perde veya diğer pencere kaplamaları satın almak istiyorsanız, yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunan geniş mağaza yelpazesi ile Perdeciler Sokağı keşfetmek için harika bir seçenek.

Perdeciler sokağı

Perde ile ilgili olarak Gaziantep da aradığınız tüm hizmetler ve Perdeciler sokağı isteğiniz için bu yazımız hazırlanmıştır. Perdeler ev dekorasyonlarına şıklık, zerafet ve sadelik katan bir unsurdur.

Gaziantep Perdeciler sokağı fiyatları

Gaziantep perde Perde fiyatlarını belirleyen ilk madde tercih ettiğiniz perdenin modelidir. Perde modelleri pencereye, evin ve sizin tarzınıza göre farklılık gösterebileceği gibi, kullanım amacına görede değişebilir. Bunların hepsini düşünürsek Gaziantep perde ücretleri için net bir fiyat söylemek doğru olmaz. Ortalama bir fiyat ile Gaziantep da perde fiyatları 250 TL ile 8000 TL arasında farklılık göstermektedir. Salon perde ücretleri, Gaziantep plise perde fiyat yada mutfak fon perdesi fiyat çok fazla değişkenlik olduğu için fiyat aralıklarıda sizin talebinize göre değişir.

Gaziantep da perde nereden alınır?

Perdeciler sokağı, yeni modern perde modelleri ve çeşitleri için doğru adrestesiniz. Kalite ile uygun fiyatı birleştiren tüm Gaziantep perdeci ürünleri artık perdemodelleri.net'de!
tarih icon 01.04.2023 tarihinde eklendi
okuna sayısı 2983 defa görüntülendi
2024 © perdemodelleri.net Tüm hakları saklıdır.
ssl paytr master visa