mobil menu
ara  ara
< İşletmeniz için reklam teklifleri %20 indirimli. >

PerdeModelleri.net Hikayesi

Yaşam alanlarımıza şıklık ve güzellik ekleyen, tasarımları ve modayı evlerimize, iş yerlerimize taşıyan perdeler bizim kırmızı çizgimiz. Online alış verişin hızla yaygınlaştığı bu dönemlerde perde ve yan aksesuar ürünlerininde bu pazarda var olması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Akıllar da online perde siparişleri için bir çok soru işareti bulunuyor?

  • Perde siparişi verdim geldi ama boyu kısa kalırsa, ne olacak?
  • Perdenin ölçüsünü tam olarak alabilecekmiyim?
  • Dokusu nasıl olacak
  • Perdenin rengi istediğim gibi çıkmazsa ne olacak?
  • Perde montajı nasıl? Yababilirmiyim?
... bu soruları daha fazla uzata biliriz aslında ama en temel sıkıntı perde ölçüleri ve montajı ile ilgili konulardır. Bu sebepler den dolayı perde siparişi biraz geriye itilmektedir. Bu konuda çalıştık ve tüm sorularınız için artık perdemodelleri.net ailesi yanınızda. Türkiye'de her ilimizin yanı sıra yurt dışı perde satışlarımız içinde anlaşmalarımız hazırlanmaktadır.

Türkiye'nin Perde Markaları

En marka ürünler, kaliteli hizmet ve işçilik ile sizlerin karşısında.
mutlu perde müşterisi

Müşteriler için perdemodelleri.net

Anlaşma yaptığımız ve bize sponsorluk sağlayan firmaların ürünlerini sizlere en uygun fiyat avantajları ile sunmaya çalışırız. Bunun için sizden bir ücret talep etmeyiz yani ücretli üyelik vb gibi bir sistemimiz yoktur.

Kaliteli markaların en trend perde modelleri ve perde ile ilgili aksesuar ürünlerini sizler için titizlikle seçmeye özen gösteriyoruz. Bizi takip etmeniz yeterli :)

Mutlu müşterilerimiz arasında sizde olabilirsiniz.
perde markaları

Marka ve firmalar için perdemodelleri.net

Sektör içerisinde satışını veya üretimini yaptığınız markanız yada diğer aksesuar ve ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek ve sabit bir sözleşme metnimiz yoktur.

İster bir markanızı veya 5 ürününüzü listeletin yada dilerseniz 500 farklı ürün girişi yapın. Bu sizinle yapacağımız görüşme neticesine göre değişebilir. Önceliğimiz her zaman karşılıklı güven ve samimiyettir. Öyleki bu durum fiyat politikamızında çok önündedir.

Müşterilerimizin mutlu olmayacağını düşündüğümüz hiç bir iş veya girişimin içerisinde bulunmayız. Farklı sponsorluk anlaşmaları içinde bizimle görüşme yapabilirsiniz.

* Sayfa şimdiye kadar 1902 defa incelenmiştir.
2024 © perdemodelleri.net Tüm hakları saklıdır.
ssl paytr master visa